Woensdag 16 oktober open dag bij basisschool Futura in Heerenveen

Woensdag 16 oktober open dag bij basisschool Futura in Heerenveen

1

HEERENVEEN: Futura is een eigentijdse christelijke school. Het kiezen van een basisschool voor uw kind is een belangrijk moment. Het bezoeken van een school is dan ook zeker aan te raden. Daarom zetten wij op woensdag 16 oktober onze deuren open, u bent van harte welkom! Wanneer u langskomt kunt u de school bekijken en de sfeer proeven.

We gaan graag met u in gesprek om te kijken of onze school bij u past. Onze school Futura is geopend van 10.00 tot 14.00 uur. Meer informatie leest op u op www.basisschoolfutura.nl

1 reactie

  1. Ik ben persoonlijk tegen onderwijs gebaseerd op religie (welke dan ook). Ik vindt dat onderwijs seculier dient te zijn. Laat kinderen in ieder geval pas na hun 18de verjaardag zelf de beslissing nemen welke relatie ze willen hebben met eventuele religieuze zaken. Zelfs als ouders religieus zijn vind ik dat kinderen, wanneer zij volwassen zijn, zelf moeten bepalen (of juist niet) of ze zich kunnen vinden in een religie.

X
X

Deel dit met een vriend